U bent hier:
»
»
Contactpersonen

Wie is wie bij Jongia?


Sales & Projecten

Jan Siert Tjeerdsma
Jan Siert Tjeerdsma
Jaap Grijpma
Jaap Grijpma
Sijko van der Veen
Sijko van der Veen
Erik Brouwer
Erik Brouwer
Bart Brouwer
Bart Brouwer
William Noordink
William Noordink
Kevin van Geffen
Kevin van Geffen
JONGIA Area Sales Manager DACH
Frank Bessner

Contactgegevens Sales & Projecten

Naam Functie E-mail Telefoon Mobiel
Dhr. Jan Siert Tjeerdsma Project Manager tjeerdsma@jongia.com 058-2999917 06-15629538
Dhr. Jaap Grijpma Sales Manager grijpma@jongia.com 058-2999910 06-53135168
Dhr. Sijko van der Veen Sales Engineer vanderveen@jongia.com 058-2999913 06-51576194
Dhr. Erik Brouwer Senior Process Engineer brouwer@jongia.com 058-2999914 06-15629539
Dhr. Bart Brouwer International Sales Manager b.brouwer@jongia.com 058-2139715 06-15095242
Dhr. William Noordink International Sales Manager noordink@jongia.com 058-2139715 06-50522810
Dhr. Kevin van Geffen Area Sales Manager vangeffen@jongia.com 058-2139715 06-15629537
Dhr. Frank Bessner Area Sales Manager DACH bessner@jongia.com +49 8869-2133014 +49 173-9700594

Klantenservice & After Sales

Wim van den Berg
Wim van den Berg
Frank van den Hoed
Frank van den Hoed
Thonnis de Jonge
Thonnis de Jonge
Dieuwke Storm-Postma
Dieuwke Storm-Postma

Contactgegevens Klantenservice & After Sales

Naam Functie E-mail Telefoon Mobiel
Dhr. Wim van den Berg Manager Service & After Sales vandenberg@jongia.com 058-2139715 06-46726158
Dhr. Frank van den Hoed Installatie & Reserveonderdelen vandenhoed@jongia.com 058-2999916 06-53719311
Dhr. Thonnis de Jonge Installatie & Reserveonderdelen dejonge@jongia.com 058-2139715 06-50631498
Mevr. Dieuwke Storm-Postma Sales engineer spare parts postma@jongia.com 058-2139715